Všechny aktuality

Nové číslo časopisu Pod Blaníkem

aktuality

24.11.2017

Časopis Pod Blaníkem č. 3/2017 upozorní čtenáře na nálezy nosorožíka kapucínka na Vlašimsku, zavede turisty na další rozhlednu Podblanicka nebo zmíní závěry stavebně historického průzkumu tzv. Nového zámku ve Voticích. Příloha časopisu nabídne zajímavé knižní tituly a připomene Dušičkové jarmarky ve Vlašimi.či zprávy místních spolků.

Jaké další články v čísle naleznete, se můžete podívat níže v obsahu časopisu Pod Blaníkem.

Časopis Pod Blaníkem a další regionální publikace lze nakoupit na následujících prodejních místech: Benešov: Knihkupectví Daniela, Masarykovo náměstí, Louňovice pod Blaníkem: Smíšené zboží, Načeradec: Potraviny Hergeselová, Sázava: Infocentrum, Vlašim: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Muzeum Podblanicka, zámek Vlašim, Knihkupectví Žížalová, Komenského ulice, Votice: Infocentrum, Zvěstov: Smíšené zboží Žák.

Předplatné časopisu a inzerci lze objednat na adrese Podblanické ekocentrum ČSOP, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim, tel.: 317 845 169, email: vlasim@csop.cz.

Chcete-li přispět zajímavým článkem do časopisu Pod Blaníkem, uvítáme kratší i delší příspěvky o přírodě, krajině, životním prostředí, historii, kultuře i současném dění na Podblanicku. Příspěvky vítáme v elektronické podobě, ale přijmeme je v jakékoliv písemné podobě. Články pokud možno doplňte fotografiemi, pérovkami či jinými ilustracemi.

Starší čísla časopisu Pod Blaníkem jsou dostupné zde:

http://www.biblioteka.cz/pages/Publikace/PeriodikaCislaA.aspx?ID_Publikace=0r776npXlDjl5S8OeNVKsp

Autor: Jiří Pavelka
Kategorie: regionální produkty
Projekt: Pod Blaníkem
Pod Blaníkem