Aktuality

Mopíkům straší

27.11. - Mopíkům straší

V sobotu 24. listopadu 2018 se podařilo oddílu mladých ochránců přírody Včelojedi zvítězit v orientačně-šifrovací hře V Benešově straší. V kategorii veřejnost děti získali první místo a odnesli si hodnotné ceny. Fotografie z akce ZDE.

 
Kroužek pro děti

5.09. - Kroužek pro děti

Hledáte se začátkem roku kroužek pro své dítě? Má rádo přírodu, zvířata a nebojí se přidat ruku k dílu? Zkuste navšívit mladé ochránce přírody, kteří se scházejí každé pondělí od 15.30 hodin v Podblanickém ekocentru. Fotky z činnosti ZDE.

 
Děti opět pomáhaly v paraZOO

13.08. - Děti opět pomáhaly v paraZOO

Téměř stovka dětí se zúčastnila příměstských táborů v paraZOO a zjistila, jaké je to být pečovatelem v zoologické zahradě. V rámci tábora děti nahlédly „pod pokličku“ paraZOO a léčebné části Záchranné stanice pro živočichy ČSOP Vlašim, kde zjistily, že za krásou české fauny se skrývá také práce. Více v celé zprávě.

 
Taky jsme uklízeli

10.04. - Taky jsme uklízeli

Mladí ochránci přírody Včelojedi nezapomněli na akci Ukliďme svět, ukliďme Česko a připojili se k úklidu, jehož hlavním dnem bylo sobota 7. dubna 2018. Včelojedi uklízeli v pondělí 10. dubna a jak to dopadlo, se dočtete v celé zprávě.

 
Včelojedi v Klubu Rádia Junior

1.02. - Včelojedi v Klubu Rádia Junior

Ve středu 31. ledna jste se mohli zaposlouchat do vysílání Rádia Junior, kde v Klubu Rádia Junior moderovaném Petrem Vackem účinkovali Včelojedi. Více v celé zprávě.

 
Přihlašování na tábory spuštěno!

10.01. - Přihlašování na tábory spuštěno!

S novým rokem přinášíme dětem možnost společného prožití letních prázdnin. Hlásit se můžete na tři turnusy příměstských táborů nebo na čtrnáctidenní pobytový tábor u Nemíže. Těšíme se na Vás, více informací ZDE.

 
Včelojedi uspěli v Bráně k druhým

20.12. - Včelojedi uspěli v Bráně k druhým

V úterý 12. prosince převzal oddíl mladých ochránců přírody Včelojedi ocenění za umístění v 6. ročníku soutěže Brána k druhým. Soutěž pro dětské skupiny do 26 let, které vykonaly něco prospěšného a užitečného pro ostatní, organizuje Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Národním institutem pro další vzdělávání. V roce 2017 bylo mezi držitele titulu Brána k druhým vybráno celkem pět dětských kolektivů.

 
Druhý turnus příměstského tábora je úspěšně za námi.

8.08. - Druhý turnus příměstského tábora je úspěšně za námi.

I druhý turnus příměstského tábora je bohužel minulostí. A jaký vlastně byl? Myslím, že povedený, užili si ho nejen děti, ale i lektoři. A co jsme vlastně všechno zažili?

 
Příměstské tábory v plném proudu

31.07. - Příměstské tábory v plném proudu

Příměstské tábory v paraZOO jsou v plném proudu a děti z Vlašimi i okolí, které se na ně přihlásily, za sebou mají I. turnus. Kromě tradičního programu v paraZOO a Záchranné stanici pro živočichy ČSOP Vlašim navštívily Vodní dům nebo hledaly ztracená zvířata ve Vlašimi. Více v celé zprávě.

 
Utekla zvířata z paraZOO!

3.05. - Utekla zvířata z paraZOO!

Zmizela zvířata z paraZOO! Pomozte nám je najít, hledání proběhne v sobotu 27. května od 15.00 hodin, více v celé zprávě.

 
<< -  1 2 3 4 5  -  >>