Pobytový tábor

KAPACITA TÁBORA NAPLNĚNA, PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY

HOBIT

Pobytový letní tábor Českého svazu ochránců přírody Vlašim proběhne od 30. 6. do 13. 7. 2019. Tábor je určený pro děti od 8 do 15 let. Cena za jednoho účastníka je 4000 Kč. Přihlášky jsou ke stažení níže.

Pobytový tábor na téma „Hobit“ se uskuteční v Přírodní památce Na Ostrově u Nemíže (6 km od Vlašimi). Program bude inspirován dobrodružným fantasy románem J. R. R. Tolkiena s názvem Hobit, ve kterém se společně vydáme na cestu do Středozemě. Během ní potkáme lidem podobné bytosti, které sice budou malé svým vzrůstem, ale přesto s nimi zažijeme jedinečná dobrodružství, o nichž budete vyprávět, až se vrátíte domů. Nebudou chybět ani tradice letního tábora - noční hlídky, táborové ohně nebo indiánská sauna. Zájemci o tábor se mohou hlásit u Jiřího Pavelky na telefonu 608 084 126 nebo na emailové adrese jiri.pavelka@csop.cz.

Kapacita tábora je omezená, proto si místo rezervujte v dostatečném předstihu.

Přihláška je ke stažení zde nebo je možné si ji vyzvednout v Podblanickém ekocentru, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim.

Účastnický poplatek činí 4000 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování ve stanech s podsadou, strava, pitný režim, pojištění), sleva 200 Kč na druhého a dalšího sourozence.

O děti budou pečovat zkušení táboroví vedoucí a praktikanti z řad bývalých táborníků. Těšit se můžete na: Jirku Pavelku, Kubu Matějovského, Ester Lachmanovou, Janu Kratochvílovou, Šimona Formánka, Matěje Kříže, Honzu (Kapra) Kaprála, Lukáše Srbu a další.

Při podání závazné řihlášky bude vybírána platba ve výši 1000 Kč (vratná pouze v případě neúčasti z vážných zdravotních důvodů). Doplatek za tábor ve výši 3000 Kč (2800 Kč pro druhé a další sourozence) je nutné uhradit nejpozději do 31. května 2019. Platbu je možné provést také najednou při podání přihlášky.

Úhradu je možné provést těmito způsoby:

  • bankovním převodem na účet u České spořitelny a.s. Vlašim, číslo účtu 322147339/0800 (variabilní symbol = datum narození, do poznámky k platbě uveďte jméno dítěte)
  • složenkou typu "C" na adresu Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim (do zprávy pro příjemce uveďte heslo "LT-jméno dítěte"),
  • v hotovosti v kanceláři ekocentra (1. patro).

 
Jiří Pavelka
Kontakt: jiri.pavelka@csop.cz, 608 084 126


Ke stažení:

Přihláška
Plakát
Fotografie a videa z letního tábora 2018