Schůzky každé pondělí od 15.30 do 17.00

Motto kroužku: „Kdo nic nedělá, tak sice nic nezkazí, ale smyslem života je neustále se učit ze svých chyb a růst!“

Na kroužku nebudeme růst jen my, ale hlavně pod našima rukama budou vyrůstat nové výrobky ze dřeva, vosku, sádry a dalších materiálů. Nezapomeneme vyrábět předměty na pomoc volně žijícím zvířatům, před kterým je musíme také dokonale poznat. Zájemci ve věku od 8 do 12 let se tak naučí nejen pracovat s ručním nářadím, ale také zajímavosti ze světa zvířat. Místem setkávání bude venkovní polytechnická učebna, kde bude k dispozici každému pracovní stůl a nářadí. V zimě se naše činnost přesune do prostor klubovny ekocentra, kde se zaměříme na vyrábění mimo dílnu. Takovou dílnou není pouze garáž, ale také kuchyně nebo místo, kde maminky opravují roztrhané kalhoty.

Setkávání zájemců o vyrábění bude každé pondělí od 15.30 do 17.00 hodin, přičemž první informační schůzka bude 7. září 2020 v Podblanickém ekocentru.

Chcete-li si něco vyrobit, pověsit si vlastnoručně vyrobenou budku nebo hmyzí hotel, zahrát si divadlo s originální loutkou, vyřezat si domino, pak právě pro vás je určen tento kroužek, na kterém necháme růst naše polytechnické dovednosti. V případě dotazů kontaktujte vedoucího kroužku.

Kontakt:

2020-08-11T17:51:23+02:00
Přejít nahoru