Badatelské tábory

Záměrem badatelského tábora je s účastníky prozkoumat nevšednou krásu české krajiny a její všedních věcí. Tábor má putovní pobytový charakter s plánovaným každodenním přesunem. Obsahem se opírá o přírodní zajímavosti regionu, metodou sahá po prvcích zážitkové pedagogiky. Pokud však hledáte pasivní odpočinek, nebo naopak adrenalinovou akci, tak vězte, že jste právě zabloudili do špatné kategorie.

Jako rodiče počítejte s pětidenní absencí účastníků tábora doma, naopak jako účastníci s nepřetržitím zapojením do programu po celou dobu akce.

Téma letošní expedice je voda v krajině. Naše expedice mají za cíl sledovat pomyšlenou cestu vody, její proměny a formy na její pouti od pramenů až do nížin.

Badatelský tábor Českého svazu ochránců přírody Vlašim proběhne v těchto termínech:

  • I termín – Litovelsko: 2 – 6. 7. 2021 – tábor už skončil
  • II. termín – Podblanicko: 19 – 23. 7. 2021 –  tábor už skončil

Tábor je určený pro děti od 10 do 15 let. Realizace Letních kempů je podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, diky které je akce ZDARMA* (v případě že se nepovede naplnit kapacita kempu 15 účastníky, akce nebude mít nárok na podporu a proběhne za standartních podmínek s cenou 3300 Kč). Své dotazy a žádosti o podrobnější informace směřujte na email: tomas.potfaj@csop.cz

Kapacita táborů je omezená, proto si místo rezervujte v dostatečném předstihu. Přihlašování bylo zahájeno v pondělí 1. února 2021 v 8.00 hodin.

Cena zahrnuje stravu 5x denně, pitný režim, lektorské vedení, pojištění, poplatky spojené s tábořením a přespáváním, zapůjčení potřebného speciálního vybavení a náklady na dopravu.

O děti budou pečovat zkušení lektoři Podblanického ekocentra.

V případě zájmu nezapomeňte vyplnit přihlášku níže na této stránce.

Kontakt:

Tomáš Potfaj
tomas.potfaj@csop.cz

Ke stažení:

Přihláška

On-line přihlášení:

    Plavecké dovednosti

    Zmocňuji tímto provozovatele letního tábora (ZO ČSOP Vlašim) ke zpracování osobních údajů ve výše uvedeném rozsahu a k výše uvedeným účelům.

    Aktualizováno: Ministerstvo školství chce od studentů nové logo, nabízí 5 000 kč – Design portál

    Realizace Letních kempů je podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.