LETNÍ STANOVÝ TÁBOR 2023

VIKINGOVÉ – DOBYVATELÉ OSTROVA

Pobytový letní tábor Českého svazu ochránců přírody Vlašim proběhne od 2. 7. do 15. 7. 2023. Tábor je určený pro děti od 8 do 15 let a cena za jednoho účastníka činí 7.000 Kč.

Pobytový tábor na téma „VIKINGOVÉ – DOBYVATELÉ OSTROVA“ se uskuteční v Přírodní památce Na Ostrově u Nemíže (6 km od Vlašimi).

Vydejte se s námi na dalekou plavbu za poznáním vikingské kultury. Nebudou chybět líté boje, protože rozbité drakary na pobřeží nevěstí nic dobrého. Snad kouzelný kámen dokáže ochránit národ před vším zlem, které číhá na každou vyplouvající loď v podobě skřetů a skřítků ovládající temná kouzla. Pojďte a vydejte se na společné pátrání po kouzelném kameni Trollů, na které zvu ty nejodvážnější z Vás já, Snorre, šaman vesnice.

Nebudou chybět ani tradice letního tábora – celotáborová hra, ranní rozcvičky, služby v kuchyni, odpolední klid, večerní bojovky, noční hlídky, táborové ohně a zpěv s kytarou.

Přihlašování bude zahájeno ve čtvrtek 19. ledna 2023 v 19.00 hodin. Na dříve došlé přihlášky nebude brán zřetel! Kapacita tábora je omezená, proto si místo rezervujte v dostatečném předstihu.

Přihlašování bude probíhat pouze elektronicky na následujícím odkaze: PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TÁBORY

Účastnický poplatek činí 7.000 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování ve stanech s podsadou, strava, pitný režim, pojištění).

O děti budou pečovat zkušení táboroví vedoucí a praktikanti z řad bývalých táborníků.

Platba účastnického poplatku:
Platbu za tábor je nutné uhradit nejpozději do 30. dubna 2023. Při neuhrazení účastnického poplatku do tohoto data rezervované místo propadá.

Úhradu je možné provést tímto způsobem:

  • bankovním převodem na účet u České spořitelny a.s. Vlašim, číslo účtu 322147339/0800 (variabilní symbol = datum narození dítěte ve formátu den/měsíc/rok, do poznámky k platbě uveďte jméno dítěte, příklad: 01022011, Jan Novák).

Jakub Matějovský – hlavní vedoucí letního tábora
Kontakt pro přihlašování: jiri.pavelka@csop.cz, 608 084 126

Ke stažení:

Plakát
Fotografie a videa z letního tábora 2022