LETNÍ TÁBOR 2022 JE ZA NÁMI, DĚKUJEME ZA ÚČAST!

INFORMACE A PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETNÍ TÁBOR 2023 BUDE ZVEŘEJNĚNO KONCEM LEDNA 2023.

Tajemství Jana Tleskače

Pobytový letní tábor Českého svazu ochránců přírody Vlašim proběhne od 2. 7. do 10. 7. 2022. Tábor je určený pro děti od 8 do 15 let. Cena za jednoho účastníka je 4.000 Kč. Přihlášky jsou ke stažení níže.

Pobytový tábor na téma „Tajemství Jana Tleskače“ se uskuteční v Přírodní památce Na Ostrově u Nemíže (6 km od Vlašimi).

Tajemná Stínadla otevřou své brány a umožní vybraným jedincům pátrat po Tajemství Jana Tleskače. Není jediného Vonta, který by netoužil vlastnit ježka v kleci. Ale pátrání po Širokovi není pro každého a ježek je jen jeden. Odvážná touha po dobrodružství bude tím pravým směrem, kterým se vydá každý táborník v letošní celotáborové hře Tajemství Jana Tleskače.

Nebudou chybět ani tradice letního tábora – noční hlídky, táborové ohně a zpěv s kytarou nebo indiánská sauna. Zájemci o tábor se mohou hlásit u Jiřího Pavelky na emailové adrese: jiri.pavelka@csop.cz.

Přihlašování bude zahájeno ve středu 19. ledna 2022 v 19.00 hodin. Na dříve došlé přihlášky nebude brán zřetel! Kapacita tábora je omezená, proto si místo rezervujte v dostatečném předstihu.

Přihláška je níže ke stažení.

Účastnický poplatek činí 4.000 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování ve stanech s podsadou, strava, pitný režim, pojištění).

O děti budou pečovat zkušení táboroví vedoucí a praktikanti z řad bývalých táborníků.

Při podání závazné přihlášky bude nutné uhradit zálohu ve výši 1.000 Kč (vratná pouze v případě neúčasti ze zdravotních důvodů). Doplatek za tábor ve výši 3.000 Kč je nutné uhradit nejpozději do 30. dubna 2022. Platbu je možné provést také najednou při podání přihlášky. V případě zrušení tábora kvůli pandemii koronaviru vracíme celý účastnický poplatek. 

Úhradu je možné provést pouze tímto způsobem:

  • bankovním převodem na účet u České spořitelny a.s. Vlašim, číslo účtu 322147339/0800 (variabilní symbol = datum narození dítěte ve formátu den/měsíc/rok, do poznámky k platbě uveďte jméno dítěte).

Jakub Matějovský – hlavní vedoucí letního tábora
Kontakt pro přihlašování: jiri.pavelka@csop.cz, 608 084 126

Ke stažení:

Přihláška na letní tábor 2022
Plakát
Fotografie a videa z letního tábora 2022