KAPACITA TÁBORA NAPLNĚNA – PŘIJÍMÁME POUZE NÁHRADNÍKY

Tajemství Jana Tleskače

Pobytový letní tábor Českého svazu ochránců přírody Vlašim proběhne od 2. 7. do 10. 7. 2022. Tábor je určený pro děti od 8 do 15 let. Cena za jednoho účastníka je 4.000 Kč. Přihlášky jsou ke stažení níže.

Pobytový tábor na téma „Tajemství Jana Tleskače“ se uskuteční v Přírodní památce Na Ostrově u Nemíže (6 km od Vlašimi).

Tajemná Stínadla otevřou své brány a umožní vybraným jedincům pátrat po Tajemství Jana Tleskače. Není jediného Vonta, který by netoužil vlastnit ježka v kleci. Ale pátrání po Širokovi není pro každého a ježek je jen jeden. Odvážná touha po dobrodružství bude tím pravým směrem, kterým se vydá každý táborník v letošní celotáborové hře Tajemství Jana Tleskače.

Nebudou chybět ani tradice letního tábora – noční hlídky, táborové ohně a zpěv s kytarou nebo indiánská sauna. Zájemci o tábor se mohou hlásit u Jiřího Pavelky na emailové adrese: jiri.pavelka@csop.cz.

Přihlašování bude zahájeno ve středu 19. ledna 2022 v 19.00 hodin. Na dříve došlé přihlášky nebude brán zřetel! Kapacita tábora je omezená, proto si místo rezervujte v dostatečném předstihu.

Přihláška je níže ke stažení.

Účastnický poplatek činí 4.000 Kč (v ceně je zahrnuto ubytování ve stanech s podsadou, strava, pitný režim, pojištění).

O děti budou pečovat zkušení táboroví vedoucí a praktikanti z řad bývalých táborníků.

Při podání závazné přihlášky bude nutné uhradit zálohu ve výši 1.000 Kč (vratná pouze v případě neúčasti ze zdravotních důvodů). Doplatek za tábor ve výši 3.000 Kč je nutné uhradit nejpozději do 30. dubna 2022. Platbu je možné provést také najednou při podání přihlášky. V případě zrušení tábora kvůli pandemii koronaviru vracíme celý účastnický poplatek. 

Úhradu je možné provést pouze tímto způsobem:

  • bankovním převodem na účet u České spořitelny a.s. Vlašim, číslo účtu 322147339/0800 (variabilní symbol = datum narození dítěte ve formátu den/měsíc/rok, do poznámky k platbě uveďte jméno dítěte).

Jakub Matějovský – hlavní vedoucí letního tábora
Kontakt pro přihlašování: jiri.pavelka@csop.cz, 608 084 126

Ke stažení:

Přihláška na letní tábor 2022
Plakát
Fotografie a videa z letního tábora 2021